CFM500M120
Číslo produktu DigiKey
2034-CFM500M120-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFM500M120
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
91,5%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,54" V (127,0mm x 76,2mm x 39,1mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
ANSI/AAMI, ES, IEC
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
60335-1; 60601-1
Proud - výstup 1
20.83 A