M83513/13-F01CP
Číslo produktu DigiKey
116-M83513/13-F01CP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M83513/13-F01CP
Popis
CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
37 Poloha Typ D, Micro-D Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M83513/13-F01CP Modely
Kategorie
Funkce příruby
Kontaktní strana, Samičí šroubovací zámek (2-56)
Mfr
Koncovka
Pájecí materiály
Řada
Průmyslové počítače
Hliníková slitina, Žluté pochromované kadmium
Balení
Sáček
Povrch kontaktu
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu
50,0µin (1,27µm)
Provedení konektoru
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Jmenovitý proud (A)
3A
Počet pozic
Vzdálenost backset
0,130" (3,30mm)
Počet řad
4
Dielektrický materiál
Polyester, Vyplněný sklem
Způsob montáže
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
0,050 rozteč x 0,043 mezi řádky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C