DCCM37SCBRPN
Číslo produktu DigiKey
116-1286-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DCCM37SCBRPN
Popis
CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Podrobný popis
37 Poloha Typ D, Micro-D Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Modely EDA/CAD
DCCM37SCBRPN Modely
Průmyslové počítače
Hliníková slitina, Poniklovaný, Bezproudový
Jmenovitý proud (A)
3A
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Vzdálenost backset
0,130" (3,30mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 135°C