F127T254P05
Číslo produktu DigiKey
F127T254P05-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F127T254P05
Popis
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokovený průchozí otvor na pokovený průchozí otvor 5 0,050" (1,27mm) FR4 Epoxidové sklo
Kategorie
Počet pozic
5
Výrobce
Chip Quik Inc.
Rozteč
0,050" (1,27mm)
Řada
Tloušťka desky
0,063" (1,60mm)