CQT2-75MM
Číslo produktu DigiKey
315-CQT2-75MM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CQT2-75MM
Popis
POLYIMIDE FILM TAPE METRIC SERIE
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polyimidový film Pásky Silikonový Lepidlo Jantarová 2,95" (75,00mm) X 108,3' (33,0m) 36,1 yds
Kategorie
Tloušťka
0,0020" (2,0 mil, 0,051mm)
Výrobce
Chip Quik Inc.
Snímač teploty - termostaty - mechanika - průmysl
0,0010" (1,0mil, 0,025mm)
Řada
Snímače teploty - analogový a digitální výstup - průmysl
0,0010" (1,0mil, 0,025mm)
Balení
Hromadné balení
Šírka
2,95" (75,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Délka
108,3' (33,0m) 36,1 yds
Typ pásy
Polyimidový film
Barva
Jantarová
Lepidlo
Silikonový
Teplotní rozsah
-73°C ~ 260°C