HHXD630GRA560MJA0G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | HHXD630GRA560MJA0G |
Popis | CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 26 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 56 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 30mOhm 10000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 105°C |
Výrobce Chemi-Con | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Řada | Aplikace Automobilový průmysl |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vlastnosti Antivibrační |
Stav součásti Aktivní | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 240 mA @ 120 Hz |
Typ Hybridní | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 2.4 A @ 100 kHz |
Kapacita 56 µF | Velikost / rozměry 0,394" prům. (10,00mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,413" (10,50mm) |
Jmenovité napětí 63 V | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm) |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 30mOhm | Způsob montáže Montáž na povrch |
Životnost při teplotě 10000h při 105°C | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |