EKZN500ELL101MHB5D je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Upgrade
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Skladem : 15 779
Katalogový list
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 9000h při 105°C
EKZN500ELL101MHB5D
Číslo produktu DigiKey
565-4065-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EKZN500ELL101MHB5D
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
EKZN500ELL101MHB5D Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
480 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.2 A @ 100 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Impedance
85 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Životnost při teplotě
9000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C