EKZM350ETD471MJ16S
Číslo produktu DigiKey
565-EKZM350ETD471MJ16SCT-ND - Řezaná páska (CT)
565-EKZM350ETD471MJ16STB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EKZM350ETD471MJ16S
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
880 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.76 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
28 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Výška při usazení (max)
0,689" (17,50mm)
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C