EKZM350ETD471MJ16S | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | EKZM350ETD471MJ16S |
Popis | CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 470 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C |
Mfr | Aplikace |
Řada | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 880 mA @ 120 Hz |
Balení Řezaná páska (CT) Páska a krabice (TB) | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 1.76 A @ 100 kHz |
Stav součásti Aktivní | Impedance 28 mOhms |
Kapacita | Rozteč přívodů 0,197" (5,00mm) |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,394" prům. (10,00mm) |
Jmenovité napětí 35 V | Výška při usazení (max) 0,689" (17,50mm) |
Životnost při teplotě 10000h při 105°C | Způsob montáže |
Provozní teplota -40°C ~ 105°C | Pouzdro Radiální, Plechovka |