APXS160ARA121MH70G
Číslo produktu DigiKey
565-APXS160ARA121MH70GTR-ND - Páska a cívka (TR)
565-APXS160ARA121MH70GCT-ND - Řezaná páska (CT)
565-APXS160ARA121MH70GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APXS160ARA121MH70G
Popis
CAP ALUM POLY 120UF 20% 16V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 µF 16 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 27mOhm 5000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APXS160ARA121MH70G Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Výrobce
Chemi-Con
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.9 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Typ
Polymer
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Kapacita
120 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
16 V
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
27mOhm