APXG160ARA331MH70G
Číslo produktu DigiKey
565-4285-2-ND - Páska a cívka (TR)
565-4285-1-ND - Řezaná páska (CT)
565-4285-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APXG160ARA331MH70G
Popis
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD
Podrobný popis
330 µF 16 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 22mOhm 15000h při 105°C
Modely EDA/CAD
APXG160ARA331MH70G Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
15000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.3 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Kapacita
330 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
16 V
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
22mOhm