APXE100ARA151MF80G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | APXE100ARA151MF80G |
Popis | CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 32 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 150 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 21mOhm 2000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | APXE100ARA151MF80G Modely |
Kategorie | Životnost při teplotě 2000h při 105°C |
Výrobce Chemi-Con | Provozní teplota -55°C ~ 105°C |
Řada | Aplikace Univerzální |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 2.88 A @ 100 kHz |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,248" prům. (6,30mm) |
Typ Polymer | Výška při usazení (max) 0,303" (7,70mm) |
Kapacita 150 µF | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm) |
Tolerance ±20% | Způsob montáže Montáž na povrch |
Jmenovité napětí 10 V | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 21mOhm |