APXE100ARA151MF80G
Číslo produktu DigiKey
565-3201-2-ND - Páska a cívka (TR)
565-3201-1-ND - Řezaná páska (CT)
565-3201-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APXE100ARA151MF80G
Popis
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Podrobný popis
150 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 21mOhm 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
APXE100ARA151MF80G Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.88 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Výška při usazení (max)
0,303" (7,70mm)
Kapacita
150 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
10 V
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
21mOhm