APXA6R3ARA221MH70G
Číslo produktu DigiKey
565-3114-2-ND - Páska a cívka (TR)
565-3114-1-ND - Řezaná páska (CT)
565-3114-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APXA6R3ARA221MH70G
Popis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Podrobný popis
220 µF 6.3 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 25mOhm 15000h při 105°C
Modely EDA/CAD
APXA6R3ARA221MH70G Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
15000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.02 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Výška při usazení (max)
0,264" (6,70mm)
Kapacita
220 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
6.3 V
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
25mOhm