APSF2R0ELL102MF08S
Číslo produktu DigiKey
565-3613-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APSF2R0ELL102MF08S
Popis
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 2V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 µF 2 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 5mOhm 20000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APSF2R0ELL102MF08S Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
590 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
5.9 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
1000 µF
Výška při usazení (max)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
2 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
5mOhm
Základní číslo produktu
Životnost při teplotě
20000h při 105°C