APSF160ELL331MH08S
Číslo produktu DigiKey
565-3616-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APSF160ELL331MH08S
Popis
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µF 16 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 13mOhm 20000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APSF160ELL331MH08S Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Chemi-Con
Aplikace
Univerzální
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
470 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4.7 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
330 µF
Výška při usazení (max)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jmenovité napětí
16 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
13mOhm
Základní číslo produktu
Životnost při teplotě
20000h při 105°C