APSF160ELL271MH08S
Číslo produktu DigiKey
565-3615-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APSF160ELL271MH08S
Popis
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
270 µF 16 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 10mOhm 20000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APSF160ELL271MH08S Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
500 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
5 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
270 µF
Výška při usazení (max)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
16 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
10mOhm
Základní číslo produktu
Životnost při teplotě
20000h při 105°C