APS-2R5ELL681MHB5S je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Chemi-Con
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Nichicon
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Nichicon
680 µF 2.5 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 10mOhm 2000h při 105°C
PS(A) Series
APS-2R5ELL681MHB5S
Číslo produktu DigiKey
565-3033-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APS-2R5ELL681MHB5S
Popis
CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
5.23 A @ 100 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
680 µF
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
2.5 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
10mOhm