CT12Z-30N650-1
Číslo produktu DigiKey
2603-CT12Z-30N650-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT12Z-30N650-1
Popis
BUZZER ELEMENT 6.5KHZ 12MM
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní Prvek bzučáku 30V p-p 0,472" prům. (12,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CT12Z-30N650-1 Modely
Kategorie
Typ
Standardní
Výrobce
Challenge Electronics
Kapacita při kmitočtu
13000pF při 100Hz
Balení
Nosič
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,472" prům. (12,00mm)
Napětí - vstup (max)
30V p-p