CS40-01P60-05-3X
Číslo produktu DigiKey
2603-CS40-01P60-05-3X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS40-01P60-05-3X
Popis
SPEAKER IP67 8OHM 1W 98DB
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 1 W 480 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CS40-01P60-05-3X Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
1 W
Výrobce
Challenge Electronics
Výkon - max
1.2 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Obdélníkový
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Polyéteréterketon (PEEK)
Typ
Univerzální
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
480 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
600Hz
Koncovka
Pájecí podložky
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
1,575" D x 0,512" Š (40,00mm x 13,00mm)
Účinnost - dBA
98,00
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)
Účinnost - testovací
1W/100mm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Stupeň zkreslení
10% max. při 1kHz, 1W