CS30-05D18-18-1
Číslo produktu DigiKey
2603-CS30-05D18-18-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS30-05D18-18-1
Popis
30X30MM EXCITER SPEAKER
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Ohms Vyvolávač Reproduktor 5 W 144 Hz ~ 20 kHz Horní část Čtyřhran
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CS30-05D18-18-1 Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
5 W
Výrobce
Challenge Electronics
Výkon - max
10 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Čtyřhran
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Pěna
Typ
Vyvolávač
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
144 Hz ~ 20 kHz
Koncovka
Pájecí očka
Samorezonanční kmitočet
180Hz
Velikost / rozměry
1,181" D x 1,181" Š (30,00mm x 30,00mm)
Impedance
4 Ohms
Výška při usazení (max)
0,709" (18,00mm)