CS28-02W57-07-1X
Číslo produktu DigiKey
2603-CS28-02W57-07-1X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS28-02W57-07-1X
Popis
SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 103DB
Podrobný popis
4 Ohms Univerzální Reproduktor 2 W 456 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
CS28-02W57-07-1X Modely
Jmenovitý výkon
2 W
Výkon - max
3 W
Typ
Univerzální
Materiál - kužel
Polyester, Polyethylentereftalát (PET)
Kmitočtový rozsah
456 Hz ~ 20 kHz
Samorezonanční kmitočet
570Hz
Impedance
4 Ohms
Koncovka
Vodiče
Účinnost - dBA
103,00
Velikost / rozměry
1,102" prům. (28,00mm)
Účinnost - testovací
2W/100mm
Výška při usazení (max)
0,311" (7,90mm)