CM06M-10P24-BA-1
Číslo produktu DigiKey
2603-CM06M-10P24-BA-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CM06M-10P24-BA-1
Popis
6MM ANALOG BACK ELECTRET
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Hz ~ 10 kHz Analogový Mikrofon Elektretový kondenzátor 1 V ~ 10 V Všesměrový (-24dB při 94dB SPL) Pájecí podložky
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CM06M-10P24-BA-1 Modely
Kategorie
Odstup signál/šum
68dB
Výrobce
Challenge Electronics
Jmenovité napětí
4.5 V
Balení
Nosič
Napěťový rozsah
1 V ~ 10 V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud
500 µA
Typ
Elektretový kondenzátor
Umístění portu
Horní část
Typ výstupu
Analogový
Koncovka
Pájecí podložky
Směr
Všesměrový
Velikost / rozměry
0,236" prům. (6,00mm)
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 10 kHz
Výška (max)
0,110" (2,80mm)