CAC35-01W110-05-2
Číslo produktu DigiKey
2603-CAC35-01W110-05-2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAC35-01W110-05-2
Popis
CHAMBER ASSEMBLY
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální, Kryt obsažený Reproduktor 1.5 W 880 Hz ~ 20 kHz Strana Obdélníkový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CAC35-01W110-05-2 Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
1.5 W
Výrobce
Challenge Electronics
Výkon - max
1.7 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Strana
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Obdélníkový
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Polyéteréterketon (PEEK)
Typ
Univerzální, Kryt obsažený
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
880 Hz ~ 20 kHz
Koncovka
Vodiče s konektorem
Samorezonanční kmitočet
1,1kHz
Velikost / rozměry
1,378" D x 0,787" Š (35,00mm x 20,00mm)
Impedance
8 Ohms
Výška při usazení (max)
0,228" (5,80mm)
Účinnost - dBA
100,00
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Účinnost - testovací
1,5W/100mm
Stupeň zkreslení
10% max. při 3kHz, 1,5W