CAC25-01W75-07-1X
Číslo produktu DigiKey
2603-CAC25-01W75-07-1X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAC25-01W75-07-1X
Popis
SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 93DB
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6 Ohms Univerzální, Kryt obsažený Reproduktor 1 W 640 Hz ~ 20 kHz Horní část Čtyřhran
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CAC25-01W75-07-1X Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
1 W
Výrobce
Challenge Electronics
Výkon - max
1.2 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Čtyřhran
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Polyéteréterketon (PEEK)
Typ
Univerzální, Kryt obsažený
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
640 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IPX7
Samorezonanční kmitočet
800Hz
Koncovka
Vodiče
Impedance
6 Ohms
Velikost / rozměry
0,984" D x 0,984" Š (25,00mm x 25,00mm)
Účinnost - dBA
93,00
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Účinnost - testovací
1W/100mm
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Stupeň zkreslení
10% při 2kHZ, 1W