XGZP6897A005HPDPN33
Číslo produktu DigiKey
5611-XGZP6897A005HPDPN33-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XGZP6897A005HPDPN33
Popis
Pressure Sensor 0.072PSI(-0.5~0.
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlakový snímač -0,072PSI ~ 0,072PSI (-0,49kPa ~ 0,49kPa) Diferenciální Samec - 0,13" (3,17mm) trubice, Duální 0,2 V ~ 2,7 V 8-SMD, Přívod tvaru L, Horní port
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Výrobce
CFSensor
Velikost portu
Samec - 0,13" (3,17mm) trubice, Duální
Balení
Trubice
Provedení portu
Ostnatý
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zesílený výstup, Teplotně kompenzovaný
Aplikace
Montáž na desku
Provedení koncovky
Povrchová montáž (SMD,SMT)
Typ tlaku
Diferenciální
Maximální tlak
0,36PSI (2,5kPa)
Provozní tlak
-0,072PSI ~ 0,072PSI (-0,49kPa ~ 0,49kPa)
Provozní teplota
-20°C ~ 100°C
Typ výstupu
Analogový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Výstup
0,2 V ~ 2,7 V
Pouzdro
8-SMD, Přívod tvaru L, Horní port
Přesnost
±2,5%