CMPD3003A TR PBFREE
Číslo produktu DigiKey
1514-CMPD3003ATRPBFREETR-ND - Páska a cívka (TR)
1514-CMPD3003ATRPBFREECT-ND - Řezaná páska (CT)
1514-CMPD3003ATRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMPD3003A TR PBFREE
Popis
DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná anoda s 1 páry 180 V 200mA Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.15 V @ 300 mA
Výrobce
Central Semiconductor Corp
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 nA @ 125 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Konfigurace diody
Společná anoda s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Standardní
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
180 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
200mA