CMMSH1-40L TR PBFREE není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Upgrade
STMicroelectronics
Skladem : 0
Katalogový list
Dioda 40 V 1A Montáž na povrch SOD-123F
CMMSH1-40L TR PBFREE
Číslo produktu DigiKey
1514-CMMSH1-40LTRPBFREETR-ND - Páska a cívka (TR)
1514-CMMSH1-40LTRPBFREECT-ND - Řezaná páska (CT)
1514-CMMSH1-40LTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMMSH1-40L TR PBFREE
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 40 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
70pF při 10V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123F
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 125°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
450 mV @ 1 A