CMHZ5250B TR PBFREE
Číslo produktu DigiKey
1514-CMHZ5250BTRPBFREETR-ND - Páska a cívka (TR)
1514-CMHZ5250BTRPBFREECT-ND - Řezaná páska (CT)
1514-CMHZ5250BTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMHZ5250B TR PBFREE
Popis
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 20 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 15 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms