CHW-2R7335R-TW
Číslo produktu DigiKey
4688-CHW-2R7335R-TW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CHW-2R7335R-TW
Popis
2.7V 3.3F 8X20 EDLC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 100mOhm při 1kHz 1000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Výrobce
CDA (Zhifengwei Technology)
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Sáček
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
3.3 F
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,846" (21,50mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100mOhm při 1kHz