CHP5R5L106R-TW
Číslo produktu DigiKey
4688-CHP5R5L106R-TW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CHP5R5L106R-TW
Popis
5.5V 10F 25*12.5*28 T/DA EDLC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 F Superkondenzátor (EDLC) 5.5 V Radiální, Plechovka 96mOhm při 1kHz 2000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 70°C
Výrobce
CDA (Zhifengwei Technology)
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Krabice
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,688" (17,50mm)
Kapacita
10 F
Velikost / rozměry
0,984" D x 0,492" Š (25,00mm x 12,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,161" (29,50mm)
Jmenovité napětí
5.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
96mOhm při 1kHz