CBL5R5224CF-ZJ
Číslo produktu DigiKey
4688-CBL5R5224CF-ZJ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CBL5R5224CF-ZJ
Popis
CAP 0.22F -20% +80% 5.5V T/C
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.22 F Superkondenzátor (EDLC) 5.5 V Radiální, Plechovka 75Ohm při 1kHz 1000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Výrobce
CDA (Zhifengwei Technology)
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Sáček
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
0.22 F
Velikost / rozměry
0,531" prům. (13,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
5.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
75Ohm při 1kHz