CD50CNF05NO
Číslo produktu DigiKey
CD50CNF05NO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD50CNF05NO
Popis
SENSOR LEVEL LIQ SWITCH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapalina Hladinový senzor Spínač S otevřeným kolektorem Výstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CD50CNF05NO Modely
Kategorie
Výstupní konfigurace
S otevřeným kolektorem
Výrobce
Carlo Gavazzi Inc.
Proud
50 mA
Balení
Krabice
Úroveň vybavení spínače
0,197" (5mm)
Stav součásti
Aktivní
Materiál - těleso a hranol
Polyfenylen (PPO), Polystyren (PPE)
Typ
Kapalina
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Typ výstupu
Spínač
Jmenovité napětí
5V