CC12SD24
Číslo produktu DigiKey
1864-1526-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC12SD24
Popis
3P CONT S 24V DC 1NO1NC
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 12 A 24VDC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Kategorie
Spínací napětí
690VAC - max.
Výrobce
Carlo Gavazzi Inc.
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-5°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
16,8VDC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Napětí odpadu relé
2,4VDC
Napětí cívky
24VDC
Doba provozu
35 ms
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Doba uvolnění
4 ms
Jmenovitý proud kontaktu
12 A