CC100SA240
Číslo produktu DigiKey
1864-1523-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC100SA240
Popis
3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 100 A 240VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Kategorie
Spínací napětí
690VAC - max.
Výrobce
Carlo Gavazzi Inc.
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-5°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
204VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Napětí odpadu relé
72VAC
Napětí cívky
240VAC
Doba provozu
15 ms
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Doba uvolnění
10 ms
Jmenovitý proud kontaktu
100 A