CPPC7L-A3B6-10.0TS je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Cardinal Components Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Cardinal Components Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
10 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
CPPC7L-A3B6-10.0TS
Číslo produktu DigiKey
CPPC7L-A3B6-10.0TS-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPPC7L-A3B6-10.0TS
Popis
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CPPC7L-A3B6-10.0TS Modely
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±100ppm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Odebíraný proud (max)
25mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,075" (1,90mm)