CD79F16005A
Číslo produktu DigiKey
317-CD79F16005A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD79F16005A
Popis
CD79F THERMAL PROTECTION SWITCH
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Termostat 320°F (160°C) SPST-NC Modul
Kategorie
Jmenovitý střídavý proud
5A (120V), 8A (277V), 22A (120V)
Výrobce
Cantherm
Jmenovitý stejnosměrný proud
20A (16V)
Řada
Tolerance
±9°F (±5°C)
Balení
Hromadné balení
Počet spínacích cyklů
10K
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na šasi
Obvod
SPST-NC
Pouzdro
Modul
Spínací teplota
320°F (160°C)