RTM2030/30-GY
Číslo produktu DigiKey
4641-RTM2030/30-GY-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTM2030/30-GY
Popis
MULTIPURPOSE ABS ENCLOSURE
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Skříň Plastový, ABS Šedá Včetně krytu 5,591" D x 3,150" Š (142,00mm x 80,00mm) X 1,181" (30,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RTM2030/30-GY Modely
Kategorie
Výška
1,181" (30,00mm)
Mfr
Plocha (D x Š)
17,6in2 (114cm²)
Řada
Design
Včetně krytu
Balení
Sáček
Materiál
Stav součásti
Aktivní
Barva
Šedá
Typ kontejneru
Skříň
Stupeň ochrany
Velikost / rozměry
5,591" D x 3,150" Š (142,00mm x 80,00mm)