CT4049-1.5A
Číslo produktu DigiKey
1768-CT4049-1.5A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT4049-1.5A
Popis
FUSE CERM 1.5A 1KVAC 1KVDC 3AB
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 A 1 kV AC 1 kV Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
1 kV
Mfr
Stejnosměrné jmenovité napětí
Řada
Doba odezvy
Rychlá reakce
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Vypínací proud při jmenovitém napětí
50kA
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,252" D (6,35mm x 31,80mm)