CT2942-50
Číslo produktu DigiKey
BKCT2942-50-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT2942-50
Popis
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu BNC na BNC RG-58C 19,69" (500,00mm)
Kategorie
Typ montáže 2. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Výrobce
Cal Test Electronics
Délka
19,69" (500,00mm)
Balení
Hromadné balení
Typ kabelu
RG-58C
Stav součásti
Aktivní
Impedance kabelu
50 Ohms
Provedení
BNC na BNC
Impedance konektoru
50 Ohms
1. konektor
Zástrčka BNC
Celková impedance
50 Ohms
Pohlaví 1. kontaktu
Samec
Barva
Černá
Typ montáže 1. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Vlastnosti
Stíněný
2. konektor
Zástrčka BNC
Provozní teplota
0°C ~ 80°C