FB160808T-601Y-S-1 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | FB160808T-601Y-S-1 |
Popis | FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 8 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 500mA 500mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 500mA |
Výrobce Cal-Chip Electronics, Inc. | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 500mOhm |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Vedení signálu | Výška (max) 0,037" (0,95mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Impedance při kmitočtu 600 Ohms @ 100 MHz |