MP930-20.0-1%
Číslo produktu DigiKey
MP930-20.0F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MP930-20.0-1%
Popis
RES 20 OHM 1% 30W TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Ohms ±1% 30W Rezistor s vývody do otvorů Plná výzbroj TO-220-2 Odolný proti vlhkosti, Bezindukční Silná fólie
Kategorie
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti, Bezindukční
Mfr
Teplotní koeficient
-20/ +80ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Trubice
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Odpor
Velikost / rozměry
0,410" D x 0,125" Š (10,41mm x 3,18mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,650" (16,52mm)