RKB2SJK250SMTR LFS
Číslo produktu DigiKey
108-RKB2SJK250SMTRLFSTR-ND - Páska a cívka (TR)
108-RKB2SJK250SMTRLFSCT-ND - Řezaná páska (CT)
108-RKB2SJK250SMTRLFSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RKB2SJK250SMTR LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RKB2SJK250SMTR LFS Modely
Kategorie
Svislá výška aktuátoru nad deskou
2,50mm
Mfr
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Řada
Provedení koncovky
Vodič J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Obrys
4,20mm x 3,20mm
Stav součásti
Aktivní
Osvětlení
Neosvětlený
Obvod
SPST-NO
Provozní síla
250gf
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,20mm