PTS820J25MSMTR LFS
Číslo produktu DigiKey
CKN10839TR-ND - Páska a cívka (TR)
CKN10839CT-ND - Řezaná páska (CT)
CKN10839DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS820J25MSMTR LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
PTS820J25MSMTR LFS Modely
Kategorie
Svislá výška aktuátoru nad deskou
2,50mm
Mfr
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Řada
Provedení koncovky
Vodič J
Obrys
3,90mm x 2,90mm
Provozní síla
160gf
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,20mm