PTS647SM38SMTR2 LFS
Číslo produktu DigiKey
108-PTS647SM38SMTR2LFSTR-ND - Páska a cívka (TR)
108-PTS647SM38SMTR2LFSCT-ND - Řezaná páska (CT)
108-PTS647SM38SMTR2LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS647SM38SMTR2 LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Modely EDA/CAD
PTS647SM38SMTR2 LFS Modely
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Řada
Obrys
4,50mm x 4,50mm
Provozní síla
180gf
Obvod
SPST-NO
Ochrana proti vniknutí
IP40
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,25mm
Typ aktuátoru
Standardní
Mechanická životnost
100,000 cyklů
Způsob montáže
Základní číslo produktu
Svislá výška aktuátoru nad deskou
3,80mm