PTS645SJM73JSMTR92 LFS | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PTS645SJM73JSMTR92 LFS |
Popis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PTS645SJM73JSMTR92 LFS Modely |
Kategorie | Svislá výška aktuátoru nad deskou 7,30mm |
Mfr | Orientace aktuátoru Horní pohon |
Řada | Provedení koncovky Vodič J |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Obrys 6,00mm x 6,00mm |
Stav součásti Aktivní | Osvětlení Neosvětlený |
Obvod SPST-NO | Provozní síla 160gf |
Funkce přepínače Páčkový přepínač typu Off-Mom | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Jmenovitý proud kontaktu při napětí 0,05A při 12VDC | Materiál aktuátoru Polyamid (PA66), Nylon 6/6 |