PTS645SJM73JSMTR92 LFS
Číslo produktu DigiKey
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSTR-ND - Páska a cívka (TR)
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSCT-ND - Řezaná páska (CT)
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS645SJM73JSMTR92 LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Modely EDA/CAD
PTS645SJM73JSMTR92 LFS Modely
Kategorie
Svislá výška aktuátoru nad deskou
7,30mm
Provedení koncovky
Vodič J
Obrys
6,00mm x 6,00mm
Provozní síla
160gf
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC