PTS645SH43SMTR92 LFS
Číslo produktu DigiKey
CKN11907TR-ND - Páska a cívka (TR)
CKN11907CT-ND - Řezaná páska (CT)
CKN11907DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS645SH43SMTR92 LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PTS645SH43SMTR92 LFS Modely
Kategorie
Svislá výška aktuátoru nad deskou
4,30mm
Mfr
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Řada
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Obrys
6,00mm x 6,00mm
Stav součásti
Aktivní
Osvětlení
Neosvětlený
Obvod
SPST-NO
Provozní síla
200gf
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC