PTS636SP43 LFS
Číslo produktu DigiKey
CKN12304-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS636SP43 LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
PTS636SP43 LFS Modely
Provedení koncovky
PC vývod
Řada
Obrys
6,00mm x 3,50mm
Balení
Hromadné balení
Provozní síla
320gf
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,30mm
Mechanická životnost
20,000 cyklů
Svislá výška aktuátoru nad deskou
4,30mm