PTS636 SM43J SMTR LFS
PTS636 SM43J SMTR LFS
PTS636SM43JSMTR LFS
Číslo produktu DigiKey
CKN12317-2-ND - Páska a cívka (TR)
CKN12317-1-ND - Řezaná páska (CT)
CKN12317-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS636SM43JSMTR LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
PTS636SM43JSMTR LFS Modely
Provedení koncovky
Vodič J
Řada
Obrys
6,00mm x 3,50mm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní síla
180gf
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,25mm
Mechanická životnost
50,000 cyklů
Svislá výška aktuátoru nad deskou
4,30mm